PROJEKTY

O NAS

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

Raciborskie towarzystwo budownictwa społecznego

W roku 2015 Raciborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zwróciło się do nas o Wykonanie kompleksowego opracowania dokumentacji zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. Przejazdowej w raciborzu- projekt budowlany budynków wielorodzinnych „a” i „b” wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Nie jest łatwym zadaniem projektować budynki o tak wyśrubowanym budżecie, jednakże w opraciu o nasze długoletnie doświadczenie wiemy jak zamknąć takie inwestycje w prostej i dostępnej formie. Obecnie budynki są już zamieszkałe i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Hotel Salve

Nasza wieloletnia współpraca z Hotelem i Restauracją Salve pokazuje nam jak istotne jest nieustanne zmienianie i robudowywanie obiektów hotelowo-gastronimicznych. Współpracując zmierzamy się z wykonaniem projektów a wnętrz restauracyjnych jak i hotelowych, aby cieszyły się aprobatą użytkowników i odpowiadały obecym trendom. Cieszymy się, że jesteśmy obecni przy każdej nowej inwestycji i możemy z uwagą rozwiązywać nowe nam powierzone zadania w stałym kontakcie z naszym klientem.

EKO-OKNA Spółka s.a.

Eko okna jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą okna. Kolejną zaplanowaną inwestycją w celu poszerzenia działalności była hala produkcyjna wraz z blokiem biurowym, która stała się naszym zadaniem. Zaprojektowaliśmy obiekt Wielobranżowego Zakładu Produkcji Szyb oraz Zakładu Produkcji okien drewnianych w Kornicy wraz z infrasturkturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu.

Carbograf Sp. z o.o.

Nasze biuro wykonało na zlecenie firmy Carbo Graf Sp. z o.o. Projekt hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz wykonanaiem projektu zagospodarowania terenu. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć kolejny projekt przemysłowy i cieszyć się zadowoleniem klienta.

Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z Siedzibą w Rydułtowach

W minionym czasie wielokrotnie zaufaniem obdarzają nas instytucje opieki zdrowotnej. Projektujemy przebudowy szpitali, adoptujemy pomieszczenia nadając im nową funkcję oraz dbamy o atrakcyjne wykończenie wnętrz szpitali, gabinetów, laboratoriów. Ostatnio opracowaliśmy dokumentację projektową przebudowy budynku Oddziału Wewnętrznego I wraz z pomieszczeniami Pracowni Endoskopii w Wodzisławiu Śląskim.

Uniwersytet śląski w katowicach

Wydział Filologii zaprosił nas do współpracy aby wprowadzić zmiany w przestrzeń dedykowaną studentom, opracowanie obejmowało zmiany sal audytoryjnych, strefy wejściowej, holu głównego oraz najcenniejszym według nas posunięciem była adaptacja istniejącego tarasu nad łącznikiem na potrzeby studentów. Było nam niezmiernie przyjemnie roziązywać niekonwencjonalne przestrzenie młodych ludzi aby służyły im w wielu momentach i nie stawiał barier lecz zachęcały do nauki i spędzania czasu wolnego. Tworzenie wizualizacji i szczegółowe wykazy wykończenia wnętrz były niezbędne do sfinalizowania zadania w sposób satysfakcojujący nas i naszego klienta.