O nas

O nas

O firmie

Archidom Pracownia Projektowa

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w projektowaniu różnorodnej architektury, począwszy od prostych domów jednorodzinnych do trudnych i złożonych obiektów, wymagających specjalistycznej wiedzy. Bazą podejmowanych przez nas działań jest podstawa otwartości wobec ludzi, idei i wyzwań zmieniającej się rzeczywistości.

532
532

zadowolonych
klientów

31
31

lat
doświadczenia

1786
1786

WYkonanych
zleceń

Odkryj naszą specializacje

Kompleksowe
zarządzanie projektem

ARCHIDOM jest pracownią, której działalność obejmuje projektowanie w zakresie architektury, urbanistyki oraz wnętrz. Właścicielem firmy jest mgr inż. Bernard Łopacz, który ukończył dyplom na Politechnice Gliwickiej w 1989 roku. Od 1992 roku tworzymy zgraną grupę składającą się z 10 osób – architektów i konstruktorów.


Satysfakcja klienta jest miarą naszego sukcesu

Jesteśmy solidnym partnerem w Twoim procesie inwestycyjnym. Inwestor, powracający do naszego biura z kolejnym tematem jest dla nas
motywacją do stałego rozwoju. Cieszymy się, że klienci doceniają jakość naszych usług i zaangażowanie.

ETAPY

Procesy tworzenia

01

Planowanie

Rozpoczęcie projektu od etapu planowania, kluczowego dla zdefiniowania celów, zasobów i harmonogramu działań, zapewniającego skuteczność procesu.

02

Proces projektowania

Kreatywna faza, gdzie idee stają się konkretnymi rozwiązaniami, wymagając współpracy zespołu oraz precyzji w kształtowaniu koncepcji projektu.

03

Faza wykonania

Przejście od teorii do praktyki, w trakcie której plany stają się rzeczywistością poprzez skoordynowane działania, ścisłe nadzorowanie oraz efektywną alokację zasobów.

04

Ukończenie projektu

Zakończenie procesu projektowego, wymagające dokładnej oceny rezultatów, sprawdzenia zgodności z założeniami i dostarczenia finalnego produktu lub usługi.